PCB PROTO BOARD
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Proto Board Type -
Plating -
Pitch -
Circuit Pattern -
Edge Contacts -
Hole Diameter -
Size / Dimension 3.30" L x 2.90" W (84.0mm x 73.7mm)
Board Thickness -
TT-DKEY-277-9290-ND
Phoenix Contact
1 1
Phoenix Contact 277-9290-ND
Sku: TT-DKEY-277-9290-ND
Description of product
PCB PROTO BOARD
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Proto Board Type -
Plating -
Pitch -
Circuit Pattern -
Edge Contacts -
Hole Diameter -