32.1 X 16.6 X 2.5MM ONE-PIECE DR
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.098" (2.50mm)
Length - Overall 1.264" (32.10mm)
Width - Overall 0.654" (16.60mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS321-10S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS321-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS321-10S-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece