RF SHIELD 0.614" X 1.055" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.157" (4.00mm)
Length - Overall 1.055" (26.80mm)
Width - Overall 0.614" (15.60mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS268-20S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS268-20S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS268-20S-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece