RF SHIELD 0.610" X 1.008" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.091" (2.30mm)
Length - Overall 1.008" (25.60mm)
Width - Overall 0.610" (15.50mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS256-10S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS256-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS256-10S-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece