RF SHIELD 0.350" X 0.957" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.150" (3.80mm)
Length - Overall 0.957" (24.30mm)
Width - Overall 0.350" (8.90mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS243-10S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS243-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS243-10S-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece