RF SHIELD 0.571" X 0.917" SOLDER
Product Status Active
Type Frame
Height - Overall 0.118" (3.00mm)
Length - Overall 0.917" (23.30mm)
Width - Overall 0.571" (14.50mm)
Ventilation -
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS233-20F-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS233-20F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS233-20F-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Frame