RF SHIELD 0.673" X 0.890" SOLDER
Product Status Active
Type Frame
Height - Overall 0.079" (2.00mm)
Length - Overall 0.890" (22.60mm)
Width - Overall 0.673" (17.10mm)
Ventilation -
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS226-10F-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS226-10F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS226-10F-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Frame