RF SHIELD 0.602" X 0.823" SOLDER
Product Attributes:
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.067" (1.70mm)
Length - Overall 0.823" (20.90mm)
Width - Overall 0.602" (15.30mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS209-10S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS209-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS209-10S-NS-ND
Description of product
Product Attributes:
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece