RF SHIELD 0.413" X 0.760" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.118" (3.00mm)
Length - Overall 0.760" (19.30mm)
Width - Overall 0.413" (10.50mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS193-10S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS193-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS193-10S-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece