RF SHIELD 0.587" X 0.756" SOLDER
Product Status Active
Type Frame
Height - Overall 0.150" (3.80mm)
Length - Overall 0.756" (19.20mm)
Width - Overall 0.587" (14.90mm)
Ventilation -
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS192-10F-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS192-10F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS192-10F-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Frame