RF SHIELD 0.606" X 0.720" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.075" (1.90mm)
Length - Overall 0.720" (18.30mm)
Width - Overall 0.606" (15.40mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS183-20S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS183-20S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS183-20S-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece