RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece
Height - Overall 0.197" (5.00mm)
Length - Overall 0.661" (16.80mm)
Width - Overall 0.531" (13.50mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS168-10S-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS168-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS168-10S-NS-ND
Description of product
RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
Product Status Active
Type Shield, 1-Piece