RF SHIELD 0.457X0.457" SNAP FIT
Product Status Active
Type Cover
Height - Overall 0.110" (2.80mm)
Length - Overall 0.457" (11.60mm)
Width - Overall 0.457" (11.60mm)
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Snap Fit
TT-DKEY-2333-MS110-20C-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS110-20C-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS110-20C-NS-ND
Description of product
Product Status Active
Type Cover