RF SHIELD 0.366"X0.366" SOLDER
Product Status Active
Type Frame
Height - Overall 0.197" (5.00mm)
Length - Overall 0.366" (9.30mm)
Width - Overall 0.366" (9.30mm)
Ventilation -
Mounting Type Solder
TT-DKEY-2333-MS093-10F-NS-ND
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS093-10F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS093-10F-NS-ND
Description of product
RF SHIELD 0.366"X0.366" SOLDER
Product Status Active
Type Frame