FAN GUARD, 50MM FAN, 40 X 40 MM
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Fan Accessory Type Finger Guard
Fits Fan Size 50mm Sq
For Use With/Related Products Axial Fans
Features 3 Rings
Material Steel, Chrome Plated
TT-DKEY-2223-FG50-40-ND
CUI Devices
1 1
CUI Devices 2223-FG50-40-ND
Sku: TT-DKEY-2223-FG50-40-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Fits Fan Size 50mm Sq