SP2 R S18 F 28 P
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
RF Type General Purpose
Topology -
Circuit SPDT
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Isolation 60dB (min)
Insertion Loss 0.35dB (max)
Test Frequency 18GHz
P1dB -
IIP3 -
Features -
Impedance 50Ohm
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type -
Package / Case Module, SMA Connectors
Supplier Device Package Module
TT-DKEY-2201-R570413000-ND
Radiall USA, Inc.
1 1
Radiall USA, Inc. 2201-R570413000-ND
Sku: TT-DKEY-2201-R570413000-ND
Description of product
SP2 R S18 F 28 P
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
RF Type General Purpose
Topology -
Circuit SPDT
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Isolation 60dB (min)
Insertion Loss 0.35dB (max)
Test Frequency 18GHz
P1dB -
IIP3 -
Impedance 50Ohm
Voltage - Supply 24V ~ 30V