SENSOR OPTICAL 3-30CM ANALOG
Product Attributes:
Series Q4X
Product Status Active
Sensing Distance 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)
Output Type Analog
Voltage - Supply 12V ~ 30V
Current - Supply -
Voltage - Output Difference (Typ) @ Distance -
Voltage - Output (Typ) @ Distance -
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
TT-DKEY-2170-Q4XTULAF300-Q8-ND
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-Q4XTULAF300-Q8-ND
Sku: TT-DKEY-2170-Q4XTULAF300-Q8-ND
Description of product
SENSOR OPTICAL 3-30CM ANALOG
Product Attributes:
Series Q4X
Product Status Active
Output Type Analog
Voltage - Supply 12V ~ 30V
Current - Supply -