VISION SYS SPOT LIGHT 50MM WHT
Product Status Active
Type Spotlight
Color White
Length -
Width -
Height -
Outer Diameter 1.970" (50.04mm) Dia
Power Dissipation (Max) -
TT-DKEY-2170-LEDWS50L5-XQ-ND
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDWS50L5-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDWS50L5-XQ-ND
Description of product
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM WHT
Product Status Active
Type Spotlight
Color White
Length -
Width -
Height -