VISION SYS SPOT LIGHT 50MM UV
Product Status Active
Type Spotlight
Color Ultraviolet (UV)
Length -
Width -
Height -
Outer Diameter 1.970" (50.04mm) Dia
Outer Diameter - Emitting Surface -
Power Dissipation (Max) 420 mW
TT-DKEY-2170-LEDUV395S50L11-XQ-ND
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDUV395S50L11-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDUV395S50L11-XQ-ND
Description of product
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM UV
Product Status Active
Type Spotlight
Color Ultraviolet (UV)
Length -
Width -
Height -
Power Dissipation (Max) 420 mW