VISION RING LIGHT 70MM ADJ RED
Product Status Active
Type Square
Color Red
Length 3.000" (76.20mm)
Width 3.000" (76.20mm)
Height 1.150" (29.21mm)
Outer Diameter -
Inner Diameter 1.510" (38.35mm) Dia
Power Dissipation (Max) -
TT-DKEY-2170-LEDRR70XD4-PQPMA30-ND
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDRR70XD4-PQPMA30-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDRR70XD4-PQPMA30-ND
Description of product
VISION RING LIGHT 70MM ADJ RED
Product Status Active
Type Square
Color Red
Length 3.000" (76.20mm)
Width 3.000" (76.20mm)
Height 1.150" (29.21mm)
Outer Diameter -