VISION SYS LIGHT 150MM DIA RED
Product Status Active
Type Square
Color Red
Length 7.580" (192.53mm)
Width 7.580" (192.53mm)
Height 1.020" (25.91mm)
Outer Diameter -
Inner Diameter 5.000" (127.00mm) Dia
Power Dissipation (Max) -
TT-DKEY-2170-LEDRI150-3M-ND
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDRI150-3M-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDRI150-3M-ND
Description of product
VISION SYS LIGHT 150MM DIA RED
Product Status Active
Type Square
Color Red
Length 7.580" (192.53mm)
Width 7.580" (192.53mm)
Height 1.020" (25.91mm)
Outer Diameter -