VISION SYSTEM LIGHT 290MM BLUE
Product Status Active
Type Bar
Color Blue
Length 12.461" (316.50mm)
Width 2.340" (59.44mm)
Height 1.280" (32.51mm)
Outer Diameter -
Inner Diameter -
Length - Emitting Surface 11.417" (290.00mm)
Power Dissipation (Max) -
TT-DKEY-2170-LEDBLA290XD6-XQ-ND
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDBLA290XD6-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDBLA290XD6-XQ-ND
Description of product
VISION SYSTEM LIGHT 290MM BLUE
Product Status Active
Type Bar
Color Blue
Length 12.461" (316.50mm)
Width 2.340" (59.44mm)
Height 1.280" (32.51mm)
Outer Diameter -
Inner Diameter -