CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 6.97"
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Cable Type FFC, FPC
Number of Conductors 5
Pitch 0.020" (0.50mm)
Length 6.969" (177.00mm)
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-2073-05-05-A-0177-A-4-06-4-T-ND
GCT
1 1
GCT 2073-05-05-A-0177-A-4-06-4-T-ND
Sku: TT-DKEY-2073-05-05-A-0177-A-4-06-4-T-ND
Description of product
CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 6.97"
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Cable Type FFC, FPC
Number of Conductors 5
Pitch 0.020" (0.50mm)
Length 6.969" (177.00mm)