ACTIVE FRONT END 7.5KW 460 A 1
Product Attributes:
Series AFE2000
Product Status Active
Accessory Type Active Front End (AFE)
For Use With/Related Products AFE2000 Series
Usage Motor Driver
Specifications 460V, 20A, 7.5kW
TT-DKEY-2039-AFE075A43A-ND
Delta Electronics/Industrial Automation
1 1
Delta Electronics/Industrial Automation 2039-AFE075A43A-ND
Sku: TT-DKEY-2039-AFE075A43A-ND
Description of product
ACTIVE FRONT END 7.5KW 460 A 1
Product Attributes:
Series AFE2000
Product Status Active
Usage Motor Driver