REACTOR FOR AFE 7.5KW 460V 1
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Accessory Type AC Line Reactor
For Use With/Related Products AFE2000 Series
Usage -
Specifications 460V, 20A, 7.5kW
TT-DKEY-2039-AF-RC075A4-ND
Delta Electronics/Industrial Automation
1 1
Delta Electronics/Industrial Automation 2039-AF-RC075A4-ND
Sku: TT-DKEY-2039-AF-RC075A4-ND
Description of product
REACTOR FOR AFE 7.5KW 460V 1
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Accessory Type AC Line Reactor
Usage -