NOZZLE 1.3MM FR-300 817/808/807
Product Attributes:
Series N50B
Product Status Active
Tip Type Desoldering
Tip Shape Nozzle
Height -
Width -
Length -
Diameter 0.051" (1.30mm) ID
Tip Chip Size -
Temperature Range -
For Use With/Related Products FR-300, FR-807, FR-808, FR-817
TT-DKEY-1691-1305-ND
American Hakko Products, Inc.
1 1
American Hakko Products, Inc. 1691-1305-ND
Sku: TT-DKEY-1691-1305-ND
Description of product
Product Attributes:
Series N50B
Product Status Active
Tip Type Desoldering
Tip Shape Nozzle
Height -
Width -
Length -
Diameter 0.051" (1.30mm) ID