RF POWER DIVIDER 3300-5000MHZ 06
Product Attributes:
Series RFPDV
Product Status Active
Insertion Loss 1dB
Frequency 3.3 GHz ~ 5 GHz
Specifications Isolation (Min) 18dB, 1.8 VSWR (Max)
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric), 8 PC Pad
TT-DKEY-1292-KFPDV1607K10TTR-ND,1292-KFPDV1607K10TCT-ND
Walsin Technology Corporation
1 1
Walsin Technology Corporation 1292-KFPDV1607K10TTR-ND,1292-KFPDV1607K10TCT-ND
Sku: TT-DKEY-1292-KFPDV1607K10TTR-ND,1292-KFPDV1607K10TCT-ND
Description of product
Product Attributes:
Series RFPDV
Product Status Active
Insertion Loss 1dB
Frequency 3.3 GHz ~ 5 GHz