CABLE A PLUG TO B PLUG 1.64'
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Configuration A Male to B Male
Length 1.64' (500.0mm)
Specifications USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Transfer Rate 5Gbps
Wire Gauge 24 AWG, 30 AWG, 30 AWG
Shielding Shielded
Color Black
Features Data Transfer and Charge
TT-DKEY-123-A-USB30AM-30BM-050-ND
Assmann WSW Components
1 1
Assmann WSW Components 123-A-USB30AM-30BM-050-ND
Sku: TT-DKEY-123-A-USB30AM-30BM-050-ND
Description of product
CABLE A PLUG TO B PLUG 1.64'
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Configuration A Male to B Male
Length 1.64' (500.0mm)
Transfer Rate 5Gbps