XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Product Attributes:
Series SG-210STF
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Standby (Power Down)
Output CMOS
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.6V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 2.2mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
TT-DKEY-114-SG-210STF25.0000MY0TR-ND,114-SG-210STF25.0000MY0CT-ND,114-SG-210STF25.0000MY0DKR-ND
EPSON
1 1
EPSON 114-SG-210STF25.0000MY0TR-ND,114-SG-210STF25.0000MY0CT-ND,114-SG-210STF25.0000MY0DKR-ND
Sku: TT-DKEY-114-SG-210STF25.0000MY0TR-ND,114-SG-210STF25.0000MY0CT-ND,114-SG-210STF25.0000MY0DKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series SG-210STF
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Standby (Power Down)
Output CMOS
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.6V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 2.2mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead