AC MOTORS - 230V 48 X 99 X 92MM
Product Attributes:
Series OAM
Product Status Active
Fan Accessory Type Motor
Fits Fan Size -
Length 3.54" (90.0mm)
TT-DKEY-1053-OAM92AN-22-1WB-ND
Orion Fans
1 1
Orion Fans 1053-OAM92AN-22-1WB-ND
Sku: TT-DKEY-1053-OAM92AN-22-1WB-ND
Description of product
Product Attributes:
Series OAM
Product Status Active
Fan Accessory Type Motor
Fits Fan Size -
Length 3.54" (90.0mm)