SUR ABSORBER 5MM 47V 125A ZNR TR
Product Status Active
Maximum AC Volts 30 V
Maximum DC Volts 38 V
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Current - Surge 125 A
Energy 1.1J
Number of Circuits 1
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -
Features -
Mounting Type Through Hole
Package / Case Disc 5mm
TT-DKEY-10-ERZ-VA5D470CT-ND,10-ERZ-VA5D470TB-ND
Panasonic Electronic Components
1 1
Panasonic Electronic Components 10-ERZ-VA5D470CT-ND,10-ERZ-VA5D470TB-ND
Sku: TT-DKEY-10-ERZ-VA5D470CT-ND,10-ERZ-VA5D470TB-ND
Description of product
Product Status Active
Maximum AC Volts 30 V
Maximum DC Volts 38 V
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Current - Surge 125 A
Energy 1.1J
Number of Circuits 1
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -
Mounting Type Through Hole
Package / Case Disc 5mm