68a03a2f54d021d3accec34b MLG1005S1N5ST000-TDK-1A 1.5nH 100mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS https://www.tenettech.com/s/59c9e4669bd3e7c70c5f5e6c/68a03a3054d021d3accec34d/smd-inductor.jpg
MLG1005S1N5ST000-TDK-1A 1.5nH 100mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS.1A 1.5nH 100mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Note: Images for reference only.
Specifications:
Rated Current: 1A
Inductance: 1.5nH
Tolerance: –
Frequency – Self Resonant: 8GHz
Saturation Current (Isat): –
DC Resistance (DCR): 100mΩ
Ratings: –
Q @ Freq: 7@100MHz
For detailed specifications, please refer to datasheet in Attachments.
Package Includes:
1 x MLG1005S1N5ST000-TDK-1A 1.5nH 100mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
TT-RB-R172436
in stockINR 1
1 1
SMD-Inductor.jpg
MLG1005S1N5ST000-TDK-1A 1.5nH 100mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Sku: TT-RB-R172436
Description of product
Specifications:
Rated Current: 1A
Inductance: 1.5nH
Tolerance: –
Saturation Current (Isat): –
DC Resistance (DCR): 100mΩ
Ratings: –
Q @ Freq: 7@100MHz
Package Includes: