RF ANT 433MHZ/458MHZ WHIP STR
Product Attributes:
SeriesDELTA 12A
Part StatusActive
RF Family/StandardGeneral ISM
Frequency GroupUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)433MHz, 458MHz
Frequency Range-
Antenna TypeWhip, Straight
Number of Bands2
VSWR2
Return Loss-
Gain3dBi
Power - Max50 W
Features-
TerminationBNC Male
Ingress Protection-
Mounting TypeConnector Mount
Height (Max)5.118" (130.00mm)
ApplicationsISM
TT-DKEY-DELTA12A/X/BNCM/S/S/17-ND
in stockINR 2082.643178
Siretta Ltd
1 1
Siretta Ltd DELTA12A/X/BNCM/S/S/17-ND
Sku: TT-DKEY-DELTA12A/X/BNCM/S/S/17-ND
Description of product
RF ANT 433MHZ/458MHZ WHIP STR
Product Attributes:
SeriesDELTA 12A
Part StatusActive
RF Family/StandardGeneral ISM
Frequency Range-
Antenna TypeWhip, Straight
Number of Bands2
VSWR2
Return Loss-
Gain3dBi
Power - Max50 W
TerminationBNC Male
Ingress Protection-
Mounting TypeConnector Mount
Height (Max)5.118" (130.00mm)