RESISTOR 1000W 16 OHM
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Accessory TypeBraking Resistor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications16Ohm, 1kW
TT-DKEY-BR1K0W016-ND
in stockINR 13492.44
Delta Electronics/Industrial Automation
1 1
Delta Electronics/Industrial Automation BR1K0W016-ND
Sku: TT-DKEY-BR1K0W016-ND
Description of product
RESISTOR 1000W 16 OHM
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Accessory TypeBraking Resistor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications16Ohm, 1kW