68a069d3822827502d12ff54 B78108S1332K000-EPCOS-B78108S1332K000-RF Choke, B78108S BC Series, 3.3 µH, 900 mA, 0.29 ohm, ± 10%, 115 MHz https://www.tenettech.com/s/59c9e4669bd3e7c70c5f5e6c/68a069d4822827502d12ff56/511651-40.jpg
B78108S1332K000-EPCOS-B78108S1332K000-RF Choke, B78108S BC Series, 3.3 µH, 900 mA, 0.29 ohm, ± 10%, 115 MHz
Note: Images for reference only.
Specifications:
Product Range: B78108S BC Series
DC Current Rating: 900mA
Inductance Tolerance: 10%
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Inductance: 3.3µH
DC Resistance Max: 0.29ohm
Self Resonant Frequency: 115MHz
For detailed specifications, please refer to datasheet in Attachments.
Package Includes:
1 x B78108S1332K000-EPCOS-B78108S1332K000-RF Choke, B78108S BC Series, 3.3 µH, 900 mA, 0.29 ohm, ± 10%, 115 MHz
TT-RB-R183805
in stockINR 6
1 1
511651-40.jpg
Sku: TT-RB-R183805
Description of product
Specifications:
DC Current Rating: 900mA
Inductance Tolerance: 10%
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Inductance: 3.3µH
DC Resistance Max: 0.29ohm
Package Includes: