CABLE FFC/FPC 33POS 0.5MM 2"
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors33
Pitch0.020" (0.50mm)
Length2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends0.138" (3.50mm)
Termination StyleTop on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-AFFC-050-33-051-11-ND
in stockINR 109.44
Assmann WSW Components
1 1
Assmann WSW Components AFFC-050-33-051-11-ND
Sku: TT-DKEY-AFFC-050-33-051-11-ND
Description of product
CABLE FFC/FPC 33POS 0.5MM 2"
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors33
Pitch0.020" (0.50mm)
Length2.000" (50.80mm)