HOOK-UP STRND 30AWG BROWN METER
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge30 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.031" (0.79mm)
Jacket (Insulation) Thickness0.009" (0.23mm)
LengthEnter Number of Meters in Order Quantity
Voltage600V
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Jacket ColorBrown
Qualification-
TT-DKEY-839-30-01801-DS-ND
in stockINR 156.96
Tensility International Corp
1 1
Tensility International Corp 839-30-01801-DS-ND
Sku: TT-DKEY-839-30-01801-DS-ND
Description of product
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge30 AWG
Voltage600V