BALUN 2.8GHZ-6GHZ 50/50 0805
Product Attributes:
Series4400
Product StatusActive
Frequency Range2.8GHz ~ 6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 50Ohm
Phase Difference180° ±12°
Insertion Loss (Max)1.5dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-712-4400BL15A0050001ETR-ND,712-4400BL15A0050001ECT-ND,712-4400BL15A0050001EDKR-ND
in stockINR 97.92
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-4400BL15A0050001ETR-ND,712-4400BL15A0050001ECT-ND,712-4400BL15A0050001EDKR-ND
Description of product
BALUN 2.8GHZ-6GHZ 50/50 0805
Product Attributes:
Series4400
Product StatusActive
Frequency Range2.8GHz ~ 6GHz