BALUN 3.3GHZ-3.9GHZ 50/50 0603
Product Attributes:
Series3600
Product StatusActive
Frequency Range3.3GHz ~ 3.9GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 50Ohm
Phase Difference180° ±15°
Insertion Loss (Max)1.2dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0603 (1608 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-712-3600BL14M0050001TTR-ND,712-3600BL14M0050001TCT-ND,712-3600BL14M0050001TDKR-ND
in stockINR 171.35999999999999
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-3600BL14M0050001TTR-ND,712-3600BL14M0050001TCT-ND,712-3600BL14M0050001TDKR-ND
Description of product
BALUN 3.3GHZ-3.9GHZ 50/50 0603
Product Attributes:
Series3600
Product StatusActive
Frequency Range3.3GHz ~ 3.9GHz