CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4.02"
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors12
Pitch0.039" (1.00mm)
Length4.016" (102.00mm)
Length - Exposed Ends-
Termination StyleTop on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-609-FF5026-AS102-012-ND
in stockINR 329.76
Amphenol ICC (FCI)
1 1
Amphenol ICC (FCI) 609-FF5026-AS102-012-ND
Sku: TT-DKEY-609-FF5026-AS102-012-ND
Description of product
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4.02"
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors12
Pitch0.039" (1.00mm)
Length4.016" (102.00mm)