CABLE FFC/FPC 12POS 0.5MM 7.99"
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors12
Pitch0.020" (0.50mm)
Length7.992" (203.00mm)
Length - Exposed Ends-
Termination StyleTop on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-609-FF3025-AS203-012-ND
in stockINR 283.68
Amphenol ICC (FCI)
1 1
Amphenol ICC (FCI) 609-FF3025-AS203-012-ND
Sku: TT-DKEY-609-FF3025-AS203-012-ND
Description of product
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors12
Pitch0.020" (0.50mm)
Length7.992" (203.00mm)