ATTENUATOR, SMA-M/F, 18GHZ, 50W,
Product StatusActive
Attenuation Value10dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)50W
Impedance50 Ohms
Package / CaseSMA In-Line Module
URLhttps://www.digikey.com/en/products/detail/amphenol-xma/2082-7550-18-10/25971611
TT-DKEY-5984-2082-7550-18-10-ND
in stockINR 72252.816
Amphenol XMA
1 1
Amphenol XMA 5984-2082-7550-18-10-ND
Sku: TT-DKEY-5984-2082-7550-18-10-ND
Description of product
Product StatusActive
Attenuation Value10dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)50W
Impedance50 Ohms