ATTENUATOR, SMA-M/F, 18GHZ, 10W,
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Attenuation Value10dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)10W
Impedance50 Ohms
Grade-
Qualification-
Package / CaseSMA In-Line Module
URLhttps://www.digikey.com/en/products/detail/amphenol-xma/2082-6502-10/25971552
TT-DKEY-5984-2082-6502-10-ND
in stockINR 37271.424
Amphenol XMA
1 1
Amphenol XMA 5984-2082-6502-10-ND
Sku: TT-DKEY-5984-2082-6502-10-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Attenuation Value10dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)10W
Impedance50 Ohms