XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Product Attributes:
SeriesASE
TypeXO (Standard)
Frequency24 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±100ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)13mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth-
TT-DKEY-535-ASE-24.000MHZ-E-TTR-ND,535-ASE-24.000MHZ-E-TCT-ND,535-ASE-24.000MHZ-E-TDKR-ND
in stockINR 169.92
Abracon LLC
1 1
Abracon LLC 535-ASE-24.000MHZ-E-TTR-ND,535-ASE-24.000MHZ-E-TCT-ND,535-ASE-24.000MHZ-E-TDKR-ND
Sku: TT-DKEY-535-ASE-24.000MHZ-E-TTR-ND,535-ASE-24.000MHZ-E-TCT-ND,535-ASE-24.000MHZ-E-TDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesASE
TypeXO (Standard)
Frequency24 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±100ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Current - Supply (Max)13mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead