VIBRATION ERM 6MM DC MOTOR
Motor Type-
Voltage - Rated3VDC
RPM18000 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm)0.006 / 0.039
Power - Rated-
Encoder Type-
Size / DimensionRound - 0.236" Dia (6.00mm)
Diameter - Shaft0.031" (0.80mm)
Length - Shaft and Bearing0.138" (3.50mm)
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm)-
Operating Temperature-10°C ~ 50°C
TT-DKEY-5101-JYD0610L350-L30-ND
in stockINR 388.8
JIE YI ELECTRONICS LIMITED
1 1
JIE YI ELECTRONICS LIMITED 5101-JYD0610L350-L30-ND
Sku: TT-DKEY-5101-JYD0610L350-L30-ND
Description of product
VIBRATION ERM 6MM DC MOTOR
Motor Type-
Voltage - Rated3VDC
RPM18000 RPM
Power - Rated-
Encoder Type-