XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Product Attributes:
SeriesECS-3225MVQ MultiVolt™
TypeXO (Standard)
Frequency100 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputHCMOS
Voltage - Supply1.7V ~ 3.6V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)20mA
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
in stockINR 200.15999999999997
ECS Inc.
Description of product
Product Attributes:
SeriesECS-3225MVQ MultiVolt™
TypeXO (Standard)
Frequency100 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputHCMOS
Voltage - Supply1.7V ~ 3.6V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)20mA
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead