SENSOR CARBON DIOXIDE
Product Attributes:
SeriesT5100
Product StatusActive
TypeCarbon Dioxide (CO2)
Accuracy3%
Output0V ~ 5V, 0V ~ 10V
Operating Temperature0 C ~ 50 C
Voltage - Supply18VAC ~ 30VAC, 18VDC ~ 42VDC
Current - Supply-
Oxygen Range-
TT-DKEY-45-T5100-E-GN-V-ND
in stockINR 22631.68
Amphenol Advanced Sensors
1 1
Amphenol Advanced Sensors 45-T5100-E-GN-V-ND
Sku: TT-DKEY-45-T5100-E-GN-V-ND
Description of product
SENSOR CARBON DIOXIDE
Product Attributes:
SeriesT5100
Product StatusActive
TypeCarbon Dioxide (CO2)
Accuracy3%
Output0V ~ 5V, 0V ~ 10V