DC-3GHZ 250W 50OHM ALN CHIP TERM
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 3GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes250W
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case3838 (9797 Metric)
Supplier Device Package3838
Grade-
Qualification-
TT-DKEY-4353-TVC3737CT-50R0JN-2T-04-ND
in stockINR 2076.4800000000005
Vishay Barry
1 1
Vishay Barry 4353-TVC3737CT-50R0JN-2T-04-ND
Sku: TT-DKEY-4353-TVC3737CT-50R0JN-2T-04-ND
Description of product
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 3GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes250W