DC-3GHZ 150W 50OHM ALN CHIP TERM
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 3GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes150W
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case3-SMD Module
Supplier Device Package-
Grade-
Qualification-
in stockINR 1769.7599999999998
Vishay Barry
Description of product
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 3GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes150W