DC-5GHZ 100W 50OHM ALN CHIP TERM
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 5GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes100W
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case5-SMD Module
Supplier Device Package-
Grade-
Qualification-
in stockINR 1851.8400000000001
Vishay Barry
Description of product
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 5GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes100W